Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Actions
it: Azioni

en: High
it: Alto

en: Low
it: Basso

en: Medium
it: Medio

en: Security
it: Sicurezza

en: IP Address
it: Indirizzo IP
