Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: High
jv: Dhuwur

en: Low
jv: Endhép

en: Medium
jv: Sedheng

en: Security
jv: Jagabaya

en: IP Address
jv: Alamat IP
