Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: High
kk: Жоғары

en: Low
kk: Төмен

en: Medium
kk: Орташа
