Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: High
km: ខ្ពស់

en: Low
km: ទាប

en: Medium
km: មធ្យម

en: IP Address
km: អាសយ​ដ្ឋាន​ IP
