Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: High
lt: Aukštas

en: Low
lt: Žemas

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Security
lt: Saugumas

en: IP Address
lt: IP Adresas

en: Lowest
lt: Žemiausias

en: Highest
lt: Aukščiausias
