Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: High
mn: Өндөр

en: Low
mn: Нам

en: Medium
mn: Дундаж

en: IP Address
mn: Интернэт протоколын хаяг
