Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Apagar

en: Actions
pt: Ações

en: High
pt: Alto

en: Low
pt: Baixo

en: Medium
pt: Médio

en: Security
pt: Segurança

en: IP Address
pt: Endereço IP
