Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: High
pt: Alta

en: Low
pt: Baixa

en: Medium
pt: Médio

en: Security
pt: Segurança

en: IP Address
pt: Endereço de IP

en: 404 Not Found
pt: 404 Página não encontrada
