Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: High
sk: Vysoká

en: Low
sk: Nízka

en: Medium
sk: Stredná

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: IP Address
sk: IP adresa
