Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: High
ta: உயர்ந்த

en: Low
ta: தாழ்ந்த

en: Medium
ta: தகுந்த

en: IP Address
ta: ஐபி முகவரி
