Suspect Blocker (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Actions
th: แอคชั่น

en: High
th: สูง

en: Low
th: ต่ำ

en: Medium
th: ปานกลาง

en: IP Address
th: หมายเลข IP
