Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: High
ast: Altu

en: Low
ast: Baxu

en: Medium
ast: Mediu

en: IP Address
ast: Direición IP
