Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Actions
eu: Ekintzak

en: High
eu: Altua

en: Low
eu: Baxua

en: Medium
eu: Ertaina

en: IP Address
eu: IP Helbidea
