Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Actions
fil: Mga gawain

en: High
fil: Mataas

en: Low
fil: Mababa

en: Medium
fil: Katamtaman

en: IP Address
fil: Tirahang IP
