Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: High
fr: Haute

en: Low
fr: Faible

en: Medium
fr: Moyen

en: Security
fr: Sécurité

en: IP Address
fr: Adresse IP

en: 404 Not Found
fr: Erreur 404. Non trouvé

en: 403 Forbidden
fr: 403 Accès interdit

en: 400 Bad Request
fr: 400 Mauvaise requête

en: 401 Unauthorized
fr: 401 Non autorisé
