Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: High
he: חזק

en: Low
he: חלש

en: Medium
he: בינוני

en: Security
he: אבטחה

en: IP Address
he: כתובת IP

en: 404 Not Found
he: 404 לא נמצא

en: 403 Forbidden
he: 403 הגישה אסורה
