Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: High
hi: उच्च

en: Low
hi: निचला

en: Medium
hi: माध्यम

en: Security
hi: सुरक्षा

en: IP Address
hi: IP पता

en: IP
hi: अंतरजाल संलेख
