Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: High
is: Mikið

en: Low
is: Lítið

en: Medium
is: Miðlungs

en: IP Address
is: IP vistfang
