Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: High
ku: بەرز

en: Low
ku: نزم

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: IP Address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.
