Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Actions
nl: Acties

en: High
nl: Hoog

en: Low
nl: Laag

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Security
nl: Beveiliging

en: IP Address
nl: IP-adres

en: 404 Not Found
nl: 404 Niet gevonden

en: Lowest
nl: Laagste

en: Highest
nl: Hoogste

en: 403 Forbidden
nl: 403 Verboden

en: 400 Bad Request
nl: 400 Foute aanvraag

en: 401 Unauthorized
nl: 401 Niet geautoriseerd
