Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Actions
pa: ਐਕਸ਼ਨ

en: High
pa: ਉੱਚ

en: Low
pa: ਘੱਟ

en: Medium
pa: ਵੱਧ
