Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Actions
sv: Åtgärder

en: High
sv: Hög

en: Low
sv: Låg

en: Medium
sv: Mellan

en: Security
sv: Säkerhet

en: IP Address
sv: IP-adress
