Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: High
am: ከፍ ያለ

en: Low
am: ዝቅተኛ

en: Medium
am: መካከለኛ
