Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: High
hy: Բարձր

en: Low
hy: Ցածր

en: IP Address
hy: IP հասցե
