Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: High
id: Tinggi

en: Low
id: Rendah

en: Medium
id: Sedang

en: Security
id: Keamanan

en: IP Address
id: Alamat IP
