Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: High
ka: მაღალი

en: Low
ka: დაბალი

en: Medium
ka: საშუალო
