Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: High
lv: Augsts

en: Low
lv: Zems

en: Medium
lv: Vidējs

en: Security
lv: Drošība

en: IP Address
lv: IP adrese
