Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Actions
ps: چارې

en: High
ps: لوړ

en: Low
ps: ټيټ

en: Medium
ps: منځنى
