Suspect Blocker (1.0.0-alpha3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: High
ru: Высокий

en: Low
ru: Низкий

en: Medium
ru: Средний

en: Security
ru: Безопасность

en: IP Address
ru: IP-адрес

en: 404 Not Found
ru: 404 Не найдено

en: Lowest
ru: Наименьший

en: Highest
ru: Наибольший

en: Allow list
ru: Разрешённые
