SVG Formatter (2.0.0-beta2) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Inline
el: Ενσωματωμένο

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: About
el: Περί

en: Field types
el: Τύποι πεδίων
