SVG Formatter (2.0.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Inline
eu: Lerro berean

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: About
eu: (r)i buruz

en: Field types
eu: Eremu motak
