SVG Formatter (2.0.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Inline
fr: En ligne

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: About
fr: À propos

en: Field types
fr: Types de champs

en: Sanitize
fr: Assainir
