SVG Formatter (2.0.3) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Inline
sk: V riadku

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: About
sk: Informácie o

en: Field types
sk: Typy polí
