SVG Formatter (8.x-1.07) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Inline
oc: Sus la meteissa linha

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: About
oc: A prepaus

en: Sanitize
oc: netejar
