SVG Formatter (8.x-1.08) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Inline
tr: Satır içi

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: About
tr: Hakkında

en: Field types
tr: Alan tipleri
