SVG Formatter (8.x-1.13) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Inline
hu: Egy sorban

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: About
hu: Leírás

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Sanitize
hu: Tisztít

en: Image width.
hu: Kép szélessége.

en: Image width:
hu: Kép szélessége:

en: SVG Formatter settings
hu: SVG Formatter beállítások

en: Apply dimensions
hu: Dimenziók alkalmazása
