SVG Icon field (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Group
id: Grup

en: - None -
id: - Tiada -

en: Icon
id: Ikon

en: Custom
id: Tersuai

en: Source
id: Sumber

en: Textfield size
id: Ukuran bidang isian teks

en: Reference
id: Referensi

en: About
id: Tentang
