SVG Icon field (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Group
lv: Grupa

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Icon
lv: Ikona

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Source
lv: Avots

en: Textfield size
lv: Teksta lauka izmērs

en: Reference
lv: Atsauce

en: About
lv: Par
