SVG Icon field (8.x-1.0-alpha10) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Group
be: Група

en: - None -
be: - Нічога -

en: Source
be: Крыніца

en: About
be: Аб

en: Field types
be: Тыпы палёў
