SVG Icon field (8.x-1.0-alpha10) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Group
fr: Groupe

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Icon
fr: Icône

en: About
fr: À propos

en: Image height
fr: Hauteur de l'image

en: Image width
fr: Largeur de l'image

en: Field types
fr: Types de champs
