SVG Icon field (8.x-1.0-alpha11) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Group
ja: グループ

en: - None -
ja: - なし -

en: Icon
ja: アイコン

en: Source
ja: ソース

en: About
ja: アバウト

en: Image height
ja: 画像の高さ

en: Image width
ja: 画像の幅

en: Field types
ja: フィールドタイプ
