SVG Icon field (8.x-1.0-alpha11) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Group
ru: Группа

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Icon
ru: Иконка

en: Source
ru: Источник

en: About
ru: Информация

en: Image height
ru: Высота изображения

en: Image width
ru: Ширина изображения

en: Field types
ru: Типы полей
