SVG Icon field (8.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Group
cs: Skupina

en: - None -
cs: - Nic -

en: Icon
cs: Ikona

en: Custom
cs: Vlastní

en: Source
cs: Zdroj

en: About
cs: Popis
