SVG Icon field (8.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Group
et: Grupp

en: - None -
et: - Puudub -

en: Icon
et: Ikoon

en: Custom
et: Kohandatud

en: Source
et: Allikas

en: Reference
et: Viide

en: About
et: Programmist
