SVG Icon field (8.x-1.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Group
fi: Ryhmä

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Icon
fi: Ikoni

en: Custom
fi: Oma

en: Source
fi: Lähde

en: Reference
fi: Viittaus

en: About
fi: Tietoja
