SVG Icon field (8.x-1.0-alpha3) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Group
he: קבוצה

en: - None -
he: - ללא -

en: Icon
he: סמל

en: Custom
he: מותאם

en: Source
he: מקור

en: Reference
he: רפרנס

en: About
he: אודות

en: Image width.
he: רוחב התמונה.

en: Image height.
he: גובה תמונה.

en: Image width:
he: רוחב התמונה:

en: Image height:
he: גובה התמונה:
