SVG Icon field (8.x-1.0-alpha4) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Group
da: Gruppe

en: - None -
da: - Ingen -

en: Icon
da: Ikon

en: Custom
da: Tilpasset

en: Source
da: Kilde

en: About
da: Om
