SVG Icon field (8.x-1.0-alpha5) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Group
lt: Grupė

en: - None -
lt: - Joks -

en: Icon
lt: Piktograma

en: Custom
lt: Savitas

en: Source
lt: Šaltinis

en: Reference
lt: Nuoroda

en: About
lt: Apie
