SVG Icon field (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Group
oc: Grop

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Custom
oc: Personalizat

en: Source
oc: Font

en: About
oc: A prepaus
