SVG Icon field (8.x-1.0-alpha5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Group
ta: குழுமம்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Icon
ta: குறுபடம்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Source
ta: மூலம்

en: Reference
ta: குறிப்பு

en: About
ta: பற்றி
